Strona internetowa, jaka dla kogo? - WeMakeIt.pl

Artykuł
Strona internetowa

Strona internetowa

Kiedy ostatnio ktoś zaoferował Ci wizytówkę?

Obecnie niemal każdy biznes potrzebuje strony internetowej. To właśnie ona pozwala odkryć Cię potencjalnym klientom, kiedy wyszukują odpowiedzi na ich pytanie lub problem w sieci.

Jaką stronę powinieneś posiadać:

Strona typu "wizytówka" - to najprostszy typ strony. Poinformuje klienta o Twoim numerze telefonu, adresie mailowym i o tym jak do Ciebie dotrzeć. Tego typu strona wyjaśni też czym się zajmujesz, zareklamuje Twoją działalność i ułatwi kontakt potencjalnym klientom atrakcyjniej niż zrobi to np. Google Moja Firma.

Strona typu "portal" lub "wortal" - inaczej portal webowy, zrobi dla Ciebie wszystko to co wizytówka, ale da Ci też kilka dodatkowych opcji. Jeśli działasz w internecie prężnie, rozwijasz Social Media, chcesz prowadzić blog lub przedstawić pełną ofertę swoich usług lub produktów, to ta opcja jest dla Ciebie.

Sklep internetowy lub aplikacja webowa - to już "zabawa" dla ludzi z dużymi ambicjami. Ich budowa i stopień skomplikowania zależy od tego jakie masz plany rozbudowy i zasięgu. Nie ważne czy dopiero zaczynasz czy jesteś dużym przedsiębiorcą, możemy stworzyć dla Ciebie małe i większe projekty.

Milenialsi mówią: "Nie istniejesz w sieci, nie istniejesz wcale."

Niezależnie od tego czy podoba nam się to stwierdzenie czy też nie, trzeba przyznać, że niesie ze sobą ziarno prawdy, szczególnie jeśli mówimy o biznesie.

Obecnie coraz więcej osób dorosłych, a więc posiadających środki finansowe i możliwość ich wydatkowania, to aktywni użytkownicy internetu. Wielu z nich nie widząc Cię w sieci uzna, że nie istniejesz na rynku. A ci którzy jeszcze Cię nie znają, skorzystają z firm które pojawią się w google.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do tej ogromnej puli potencjalnych klientów, zamów wycenę swojej strony już dziś.

Jeśli jesteś dumny z tego, że nie potrzebujesz reklamy bo klientów zdobywasz "z polecenia" to...

Bardzo dobrze. Zbudowałeś solidną markę, dla której strona internetowa będzie wejściem na kolejny poziom i znacznie ułatwi rozwój Twojego biznesu.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub nie jesteś pewny jaki typ strony będzie dla Ciebie najlepszy, napisz do nas!

Zobacz także: