Prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych, licz na nas! - WeMakeIt.pl

Prowadzimy media społecznościowe
dla firm, które chcą wyróżnić się w sieci.

Poznaj naszą ofertę
Poznaj ofertę

Media społecznościowe
Prowadzenie Social Mediów

W We Make It zajmujemy się prowadzeniem kanałów komunikacji w mediach społecznościowych dla firm, które chcą pokazać się w sieci z najlepszej strony, zyskać lojalnych klientów i wypozycjonować się na eksperta w danej dziedzinie.
Tworzymy posty które budują zaufanie i zainteresowanie, tak aby Social Media były siłą napędową Twojego biznesu. Ty wiesz, że Twoje produkty i usługi są świetne. My zadbamy o to by dowiedzieli się o tym wszyscy inni!

W skład usługi mediów społecznościowych wchodzą:

● Strategia działań organicznych i płatnych
● Tworzenie postów- tekst, zdjęcia i grafiki
● Moderacja społeczności

Jak wygląda współpraca z nami?

Kiedy rozpoczniemy współpracę, razem opracujemy skuteczny plan działania zgodny z założeniami Twojej firmy. Następnie samodzielnie wprowadzimy go w życie i będziemy regularnie informować Cię o postępach w ramach comiesięcznych raportów, tak abyś Ty mógł zająć się innymi ważnymi obszarami Twojego biznesu.
Na cały okres współpracy zostanie przydzielony Ci opiekun z którym będziesz mógł bezpośrednio i szybko załatwiać bieżące sprawy. Masz również pełny wgląd w statystyki profilu jak i prowadzonych kampanii reklamowych.

Kampanie reklamoweTwój biznes potrzebuje ekstra rozpędu na drodzę do rozwoju?

Skorzystaj z naszych usług prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku oraz w wyszukiwarce Google!

Niezależnie od tego czy zależy Ci na wypromowaniu Twojej marki, sprzedaży produktu, zapisie osób na Twoje wydarzenie czy czymś jeszcze innym, możesz na nas liczyć.

Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe, które regularnie optymalizujemy by uzyskać nalepsze efekty dla Twojego biznesu.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, wypełnij formularz kontaktowy i poproś o darmową wycenę!

Zamów usługę