Strona internetowa, jaka dla kogo? - WeMakeIt.pl

Article
Strona internetowa

Strona internetowa

Kiedy ostatnio ktoś zaoferował Ci wizytówkę?

Zapewne od dawna nie wymieniłeś się z nikim wizytówką, na pewno jednak nie raz częstowano Cię wizytą w czyimś sklepie internetowym lub na czyjejś stronie. Być może nawet czasami skutecznie.

Jaką stronę powinieneś posiadać oraz czemu taką a nie inną:

Strona typu "wizytówka" - to najprostszy typ strony, poinformuje klienta o twoim numerze telefonu, adresie mailowym, o tym jak do Ciebie dotrzeć, zareklamuje twoją działalność i ułatwi kontakt potencjalnym klientom atrakcyjniej niż zrobi to google.

Strona typu "portal/wortal" - inaczej portal webowy, zrobi dla Ciebie wszystko to co powyższa strona ale jeśli działasz w internecie prężnie, rozwijasz social media, chcesz prowadzić blog lub przedstawić pełną ofertę swoich usług lub produktów, to ta opcja jest dla Ciebie.

Sklep internetowy lub aplikacja webowa - to już "zabawa" dla na ludzi z na prawdę dużymi ambicjami. Słowo klucz to właśnie: ambicja, jakie masz plany ekspansji i zasięgu. Nie ważne czy dopiero zaczynasz czy jesteś dużym przedsiębiorcą. Jeśli potrzebujesz sklepu lub aplikacji pozwól sobie na nią. W ten sposób poszerzysz swój rynek.

Milenijne pokolenie mówi: "Nie istniejesz w sieci, nie istniejesz wcale."

Nie zależnie od tego czy podoba nam się to stwierdzenie czy też nie trzeba przyznać, że niesie ze sobą ziarno prawdy.

Obecnie coraz więcej osób dorosłych a więc posiadających środki finansowe i możliwość ich wydatkowania to ludzie wychowanie w dobie rewolucji krzemowej i internetu. Wielu z nich nie widząc Cię w sieci uzna, że nie istniejesz na rynku. Warto więc mieć własną stronę.

Jeśli jesteś dumny z tego, że nie potrzebujesz reklamy bo klientów zdobywasz "z polecenia" to...
Bardzo dobrze. Zbudowałeś solidną markę, może już czas zrobić dla niej więcej miejsca na rynku.

See also: