Czym jest pozycjonowanie stron www? - WeMakeIt.pl

Article
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Czemu pozycjonowanie jest ważne?

Słyszałeś już ten żart: "Legenda głosi, że ktoś kiedyś otworzył link na trzeciej stronie wyników wyszukiwania w google."? Okej, czyli wiesz już czemu nie chcesz być niżej a wyżej w hierarchii wyników wyszukiwania google.

A teraz poważnie, poznaj skutki złego pozycjonowania:

Masz niewidzialną stronę www - Zapłaciłeś własne pieniądze za zrobienie i umieszczenie na internecie własnej strony internetowej ale nie widać jej w google pod żadnym hasłem, które pasuje do niej tematycznie!

Konkurencja jest lepsza - Kojarzysz tego "gościa"? Ma gorszą organizację od Ciebie, nie szanuje klientów tak jak Ty, może nawet ma gorszy towar lub usługę ale w wynikach w przeglądarce jest wyżej więc klienci wybierają jego! Czemu? ...pozycjonowanie.

Jak mogę przyczynić się do SEO mojej witryny?

Mówi się, że 10 osób ma 15 teorii na temat tego jak wyglądać ma dobre pozycjonowanie.
My mówimy: jeśli widać efekty jest dobre.

Pamiętaj! Masz duży wpływ na to jak uda nam się wypozycjonować twoją stronę. Im lepiej opiszesz nam do jakiej grupy docelowej ma trafiać witryna oraz jaki towar lub usługa jest jej przedmiotem tym lepiej odnajdziemy słowa kluczowe i zbudujemy bazę linków.

To wszystko sprawi, że ludzie znajdą Cię w wynikach wyszukiwania na wysokiej pozycji i zapoznają się z dobrym opisem tego co chcesz sprzedać.

See also: